زرین بک لینک

بک لینک زرین ، رپورتاژ آگهی

خرید بک لینک

|

خرید بک لینک

بک لینک

قبل از همه چیز به مفهوم بک لینک بپردازیم ؛ بک لینک به لینک های برگشتی از سایت های دیگر میباشد . وقتی سایت های قدیمی که در گوگل شناخته شده اند و اعتبار و رنک بالایی دارند به سایت شما لینک دهند قطعا در پیشرفت سایت شما تاثیر فوق العاده خواهد داشت.

انواع بک لینک :

خرید بک لینک تکی ؛در این نوع بک لینک شما باید یک سایتی را انتخاب کنید که به شما لینک دهد

خرید بک لینک پکیج ؛ وقتی تعداد سایت هایی که به سایت شما لینک میدهند به زودی تاثیر آن را در گوگل مشاهده میکنید و باعث بالا رفتن سایت شما و رسیدن به لینک های صفحه اول گوگل میشود.

خرید لینک فالو و نوفالو ؛ بک لینک های فالو بهترین بک لینک ها هستند . وقتی یک سایت با رنک بالا به سایت شما لینک فالو میدهد به گوگل نشان میدهد که سایت شما یک سایت معتبر و شناخته شده است و مورد تایید این سایت که رنک بالایی دارد است . در بک لینک نوفالو که تاثیر چندانی ندارد سایت مبدا به گوگل میگوید که چنین سایتی وجود دارد ولی مورد تایید من نیست و خود گوگل باید آن را بررسی کند.

خرید بهترین بک لینک :

برای اینکه بهترین بک لینک را داشته باشین باید شرایط زیر را داشته باشد تا تاثیر چندبرابری در ارتقای سایت داشته باشد.

اولا بک لینکی که دریافت میکنید باید فالو باشد .در این صورت است که تاثیر خیلی خوبی در ارتقای رتبه سایت دارد.

دوما وقتی موضوع سایت مبدا با مقصد یکی باشد این نوع بک لینک از بهترین بک لینک ها است. مثلا سایت 1 که یک سایت معتبر و قدیمی از نظر گوگل است به عنوان مثال سایتی که موضوعش تکنولوژی و فناوری میباشد به سایت هایی مثل سایت خرید گوشی یا لپ تاپ لینک بدهد قطعا تاثیر زیادی خواهد داشت. بنابراین وقتی بک لینک میخرید اول سایت های مورد نظر را بررسی کنید و ببینید کدام یک از آنها به موضوع سایت شما نزدیکتر است.

سومین شرط بهترین بک لینک ، دادن بک لینک های اصولی با تاریخ مشخص است. وقتی شما بدون تجربه و آگاهی یک پکیج بک لینک از 50 سایت را میگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *