نحوه ساخت بک لینک رایگان

چندین سال پیش گرفتن بک لینک و رسیدن به رتبه اول صفحه گوگل کار آسانی بود و هر وبمستری با هزینه کردن تعدادی بک لینک میخرید و سریعا در نتایج جستجو بالاتر میرفت .

ولی الگوریتم جدید گوگل با این روش مخالف است و فقط سایت هایی رو بالا میبره که محتوای مفید داشته باشند و از قوانین سئو و بهینه سازی پیروی میکند .

از طریق راه هایی که در این پست پیشنهاد میدهیم میتوانید بک لینک سازی کنید .

1 . بک لینک از سایت های Edu

سایت های دانشگاهی قطعا رتبه بالایی دارند و دامنه های Edu مربوط به وبسایت های آموزشی و دانشگاهی است . این دامنه ها برای گوگل خیلی محبوب هستند و قرار گرفتن لینک شما در این سایت ها قطعا شما را پیش گوگل معتبر و محبوبتر خواهد کرد .

برای ساخت رایگان این بک لینک ها میتوانید از اساتید و دانشجوها بخواهید که در پست مهمان لینک شما رو قرار بدهند .

2 . بک لینک از سایت های Gov

این دامنه ها مربوط به سازمان ها و ادارات دولتی هستند با ایجاد ارتباط با این سازمان ها میتوانید از آن ها بخواهید موقع انتشار پست لینک شمارو در سایتشون قرار بدهند . این سایت ها دارای دامین آتوریتی و پیج آتوریتی خیلی بالایی دارند و نقش مستقیم دربالا رفتن رتبه سایت شما در گوگل دارند .

3 . بک لینک با ایجاد محتوا

در صورتی که شما یک مطلب و محتوای مفید منتشر میکنید سایت های دیگر نیز از این محتوا استفاده خواهند کرد و آدرس سایت شمارو به عنوان استناد پستشون قرار خواهند داد . برای کسب این بک لینک ها باید محتواهای خیلی مفید و بروزی منتشر کنید .

4. بک لینک از فروم ها

فروم ها یا انجمن ها مکان مناسب برای تبلیغ و لینک گذاری میباشند . اکثرا سایت هایی دارای انجمن میباشند که رتبه بالاتری دارند و دامنه آنها رتبه قابل قبولی در گوگل دارد . شما میتوانید با رعایت قوانین انجمن محتوایی را مربوط به کسب و کار خود منتشر کنید و در آن محتوا به سایت خود لینک بدهید .

5 . بک لینک شبکه ها اجتماعی

شبکه های اجتماعی برای لینک سازی نیز مورد استفاده قرار میگیرند . شما در هر یک از این شبکه ها دارای پروفایل اختصاصی میباشید و در قسمت تنظیمات پروفایل میتوانید قسمت لینک سایت رو آدرس سایت خودتون رو قرار بدید . این لینک ها برای گوگل مهم هستند

نحوه ساخت بک لینک رایگان
نحوه ساخت بک لینک رایگان

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *